CUDC12B4
CUDC12B4
WESTRE VOLUTION ENTERPRISE
Category:
Available
For more information, visit our official website at
westrevo-th.com
Visit Official Site
Contact Us
Description
Part Type
Cooling Fan
Model
CUDC12B4
Brand
SERVO
Length
120
Width
120
height
25
voltage
12V
Current
0.37A
Power
4.5W