MET-WEPBA19-125Q-DS
MET-WEPBA19-125Q-DS
分类: GRINDER 当前有货
可在官方网站购买
欲了解更多详情,请游览我们的官方网站 diytools.sg
详情
Tabs Example
  • With powerful 1900 Watt and M-brush technology equipped for industrial use
  • Tool-free, fast disc change at the touch of a button with the Metabo M-Quick-System
  • Tool-free adjustable guard; twist-proof
  • Low-vibration side handle Metabo VibraTech (MVT)
  • Electronic overload protection, soft start and restart protection
Model WEPBA 19-125 Q DS
Disc-ø 125 mm | 5''
Rated input power 1900 W
Output power 1220 W
No-load speed 11000 rpm
Speed at rated load 11000 rpm
Torque 4 Nm | 35 in-lbs
Spindle thread M 14
Handle circumference 197 mm | 7 3/4''