DCA AZC800-26 Rotary Hammer Bare Unit
Kategori: Heavy Duty Hammer Tools Tersedia
Boleh Dibeli di Laman Web Rasmi
Untuk maklumat lanjut, lawati laman web rasmi kami di weilihardware.com
Penerangan
CODE : AZC800-26
FEATURES
🟢 Mesin tukul putar SDS-Plus 800 W — operasi berwayar
🟢 Kelajuan tanpa beban 0–1,100 rpm, kadar impak 0–4,200 bpm
🟢 Pengeboran maks: Beton 26 mm, Kayu 30 mm, Keluli 13 mm
🟢 Berat bersih ~2.9 kg
SPECIFICATION
Rated Power Input 800 W
Impact Energy 2.7 J
Impact Rated 0 – 4000 BPM
Max Drilling Capacity Concrete 26 MM