RULAND MJCC33-16-A
RULAND MJCC33-16-A
Category: RULAND Available
For more information, visit our official website at fapritech.com
Description
Ruland MJCC33-16-A, 16mm Jaw Coupling Hub, Aluminum, Clamp Style With Keyway, 33.3mm OD, 15.0mm Length