FR-D720-2.2K
FR-D720-2.2K
分类: MALAYSIA 当前有货
欲了解更多详情,请游览我们的官方网站 fapritech.com
详情
Type:
FR-D700 Compact Inverter
Minimum Rated Voltage:
200 V
Min. Permissible Voltage:
170 V
Maximum Rated Voltage:
240 V
Max. Permissible Voltage:
264 V
Current Type:
AC
Phases:
3
Rated Output Current ND:
10 A
Rated Motor Capacity ND:
2.2 kW