DELTA PMT-24V200W1AM PMT Series
Mobicon - Remote Electronic Sdn Bhd
Kategori:
Panel Mount
Tersedia
Untuk informasi lebih lanjut, kunjungi situs resmi kami di
mobicon.my
Kunjungi Situs Resmi
Hubungi Kami
Deskripsi
Highlights & Features
AC input voltage range selectable by switch
Full
Aluminium
casing for light weight and corrosion resistant handling
Convection cooling
Cold start -20°C at 100% load (
200W
Low leakage current < 0.25mA @ 240Vac
High MTBF > 700,000 hrs. as per
Telcordia
SR-332
Short Circuit / Overvoltage /
Overcurrent
/ Over Temperature Protections
Dimensions (L x W x D) :
215 x 115 x 50 mm