RULAND MJCC33-16-A
RULAND MJCC33-16-A
FAPRITECH ENGINEERING (M) SDN BHD
Category:
RULAND
Available
For more information, visit our official website at
fapritech.com
Visit Official Site
Contact Us
Description
Ruland MJCC33-16-A, 16mm Jaw Coupling Hub, Aluminum, Clamp Style With Keyway, 33.3mm OD, 15.0mm Length